Reklama / Before Header / 1200x125px

Warsaw Motorcycle Show z PZM

Relacja z targów.

Znani sportowcy, motocykle, quady, symulatory i wiele innych atrakcji czekało na odwiedzających, którzy odwiedzili stoisko Polskiego Związku Motorowego podczas 4. edycji Warsaw Motorcycle Show. W sumie przez 3 dni targów w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie zaprezentowało się przeszło 100 wystawców z Polski i zagranicy.

W tym roku PZM zaprosił do współpracy wyjątkowych gości. Joannę Modrzewską – drugą zawodniczkę w Pucharze Świata Baja, Marka Szkopka – wicemistrza Europy, wielokrotnego Mistrza Polski w klasie Superbike, Rafała Sonika – zwycięzcę Rajdu Dakar, Bartka Kowalskiego – żużlowego Drużynowego Mistrza Europy U-23, Kacpra Mieszkowskiego – Mistrza Polski, organizatora szkoleń i bezpiecznej jazdy na quadzie, Pawła Ryncarza – Mistrza Polski w Trialu 2022, Kacpra Pludra – drugiego zawodnikażużlowego finału Srebrnego Kasku 2022, Damian Ratajczak – zdobywcę srebrnego medalu w Indywidualnym Pucharze Polski 250 cc. na żużlu.

Oprócz wyjątkowych spotkań oraz rozmów, w strefie PZM można było również zgłosić chęć uczestnictwa w projekcie edukacyjnym PZM i FIM – Kobieta na 6. Biegu. Ambasadorem programu jest motocyklistka i podróżniczka – Anna Jackowska, która była obecna podczas targów w strefie PZM i osobiście przyjmowała zgłoszenia uczestnictwa.

Dużą popularnością na stoisku PZM cieszyły się dostępne dla odwiedzających motocykle i quady oraz symulator dachowania, który w bezpiecznych warunkach pokazywał, co dzieje się w aucie w trakcie wypadku.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy wiosną 2024! Do zobaczenia!

Total
0
Shares
Poprzedni
Młodzież z Grójca w wielkim finale „F1 in Schools 2023” w Singapurze

Młodzież z Grójca w wielkim finale „F1 in Schools 2023” w Singapurze

Polski team powalczy w Singapurze

Następny
60. Europa Rally w Krakowie za nami

60. Europa Rally w Krakowie za nami

Kraków opanowali pasjonaci caravaningu

Może Ci się spodobać
Total
0
Share